دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
 • معاونت آموزشی
 • معاونت پژوهشی
 • معاونت اداری ومالی
 • خدمات الکترونیک
 • مراکز تحقیقاتی
 • گروه های آموزشی
 • فعالیت های خدماتی مشورتی
 • دفتر توسعه آموزش
 

  

انتصاب جناب آقای دکتر فرزادکیا به عنوان مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت( MPH ) دانشکده انتصاب جناب آقای دکتر فرزادکیا به عنوان مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت( MPH ) دانشکده

 | تاریخ ارسال: 1398/9/13 | 
جناب آقای دکتر جلیل کوهپایه زاده رییس دانشگاه طی حکمی جناب آقای دکتر مهدی فرزادکیا را بعنوان به عنوان مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت( MPH ) دانشکده منصوب نموددند.
جلسه معارفه مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت (MPH)  با حضور رئیس محترم دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت مراسم تکریم جناب آقای دکتر متولیان مدیر اسبق دوره مدیریت عالی بهداشت و نیز معارفه جناب آقای دکتر فرزادکیا با حضور جناب آقای دکتر کوهپایه زاده ریاست محترم دانشگاه، معاونین، مدیران، هیئت رئیسه و اعضای محترم هیئت علمی دانشکده بهداشت روز چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۸ در سالن شهیدرحیمی دانشکده بهداشت برگزار گردید.
در ابتدا دکتر متولیان عنوان داشتند که ۱۵سال از ابتدای تاسیس دوره مدیریت عالی بهداشت گذشته و درخواست حمایت جدی تری از سوی دانشگاه ابراز داشتند. ایشان به بیان برخی از  مشکلات زیرساختی و مرتبط با پایان نامه ها و منابع دوره MPH پرداخته ابراز امیدواری کردند که با حضور جناب آقای دکتر فرزاد کیا و حمایت دانشگاه این امور برطرف گردد.
پس از آن دکتر فرزاد کیا ضمن خوشامدگویی به کلیه حضار و تقدیر از دکترمتولیان از زحمات عالیه ایشان خواسته های خود را برای عملکرد و گسترش زیرساخت و کمبودهای دوره MPH بیان کردند و در آخر اظهار داشتند :"امیدوارم با یاری همه دوستان بتوانم در این جایگاه خدمتگذار باشم و با همکاری همکاران ارجمند بتوان در این شرایط سخت اهداف تعیین شده را پیش ببریم و پشتیبان و تسهیل گر خدمات ارایه شده باشیم" . همچنین افزودند: به طور قطع حمایت دانشگاه را لازم است تا بتوان زیر ساخت این دوره را محکم کرده و خروجی عالی به دانشگاه تحویل داده شود.
در ادامه، ریاست محترم دانشگاه از زحمات دکتر متولیان تقدیر کرده و افزودند که از نگاه مرجعیت به دوره MPH نگاه میکنم و این دوره یک سرآمد برای دانشگاه است که نباید از آن گذشت. در ادامه دکتر کوهپایه زاده به گسترش دوره MPH و ارتقای سطح کیفی آن اشاره کرده و همچنین راهکارها و توصیه هایی در جهت تسریع این امر بیان نمودند و تشریح آن را به جلسه ای جداگانه با حضور جناب آقای دکتر محقق سپردند.
وی از دکتر فرزادکیا  به عنوان فردی دقیق و دارای تجارب در حوزه های آموزشی یاد کرد و اعلام داشت امیدوارم با حفظ تجارب موفق و با تلاش و انگیزه مضاعف به سمت جلو حرکت نماییم. ایشان در پایان از زحمات دکتر متولیان قدردانی و برای دکتر فرزادکیا آرزوی توفیق نمودند.
 
گفتنی است حکم انتصاب آقای دکتر فرزادکیا به عنوان مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت (MPH) تقدیم ایشان گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده: متن انتصاب به شرح زیر است: 

جناب آقای دکتر مهدی فرزاد کیا

عضو محترم هیات علمی دانشکده بهداشت

با سلام و احترام؛     

        با عنایت به تعهد،تخصص و تجارب علمی ارزشمند سرکار عالی و با توجه به نامه شماره ۳۱۵/۳۷۷۶/د/۹۸ مورخ ۹۸/۹/۱۲ دانشکده بهداشت به موجب این ابلاغ بمدت دوسال به عنوان مدیر دوره مدیریت عالی بهداشت( MPH ) دانشکده فوق منصوب می­شوید. انتظار می رود در راستای اهداف دانشگاه و ارتقاء علمی ، پژوهشی و اخلاقی با مشارکت سایر اعضاء محترم هیات علمی و زیر نظر ریاست دانشکده در انجام اقدامات ذیل اهتمام ورزید:
 1. تدبیر لازم برای جذب دانشجویان توانمند به صورت عمومی - تخصصی و دانشجویان استعدادهای درخشان برای دوره
 2. اهتمام برای سیاستگذاری و آینده نگاری به منظور ارتقاءکمی و کیفی دوره
 3. جلب مشارکت بین بخشی، بین گروهی و استفاده از توان  اعضای محترم هیئت علمی  برای توسعه دوره
 4. ارزیابی مستمر دوره براساس دستورالعمل های ابلاغی
 5. تاکید بر هدایت پایان نامه ها به موضوعات اجتماعی، مدیریتی و اقتصاد سلامت با تاکید بر نیازهای دانشگاه
 6. حمایت طلبی در راستای کار آفرینی و تامین منابع از دستگاههای ذیربط در راستای جذب دانشجو برای دوره
 7. هماهنگی و همکاری لازم با گروه های ذی ربط گرایش های مختلف از جمله اجرای پایان نامه های مشتر­ک
                                                                                                                                 دکتر جلیل کوهپایه زاده 
                                                                                                                              رییس دانشگاه

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 521 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر